Whitney, moje láska přehled

Whitney, moje láska https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159788/whitney-moje-laska-159788.JPG 5 188 188

Westmoreland série

Příběh se odehrává na počátku 19. století na obou stranách kanálu La Manche, v Anglii a ve Francii. Whitney Stoneová žije se svým otcem na venkovském anglickém panství. Její matka již zemřela a otec nedokáže prudkou, vášnivou a vzdorovitou dívku zvládnout. Proto ji posílá do Paříže k tetě Anne a strýci Edwardovi, v jejichž rodině by se měla naučit chovat tak, jak se sluší na opravdovou dámu. Whitney, obklopena láskyplnou péčí své nové rodiny, skutečně vyrůstá v půvabnou mladou dámu, která okouzlí celou pařížskou společnost. Po návratu domů k otci uvažuje, že se provdá za svou dávnou lásku, Paula Severina. Padne však do oka vévodovi z Claymore, svůdci a dobyvateli ženských srdcí, jehož okouzlí její krása a inteligence. Ten využije finančních problému jejího otce, kterému nabídne půjčku výměnou za její ruku. Whitney se potupné smlouvě brání, přestože ji šarmantní vévoda přitahuje. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Whitney, My Love , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Whitney, moje láska. Přihlašte se a napište ho.

Očenko
16.09.2023 5 z 5

Krásná romantika,oddechovka.

Vera26
22.02.2023 3 z 5

Knihy od autorky mám ráda, ale v tomto případě musím říct, že to není kniha, kterou musím číst znovu a jsem ráda, že jsem ji mám za sebou. Plně souhlasím s hodnocením Kačka227, kniha je napsaná poutavě, nechcete ji odložit, ale když se pak nad ní zamyslíte, tak děj nula a chování hlavních hrdinů je někdy až nelogické.

Karmen86
14.12.2022 5 z 5

Opět nádherný příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Whitney, moje láska v seznamech

v dalších seznamech2x