Vzorný syn přehled

Vzorný syn https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449532/bmid_vzorny-syn-JmU-449532.jpg 4 100 100

Jednoho brzkého rána probudí šestadvacetiletého Judžina podivný kovový zápach a telefonát od jeho bratra, který se ptá, jestli je doma vše v pořádku – uprostřed noci totiž volala jejich matka. Judžin nedlouho poté objeví její mrtvé tělo ležící v kaluži krve pod schodištěm v jejich stylovém soulském apartmánu. Předešlou noc si však příliš dobře nepamatuje, jelikož celý život trpí záchvaty a má problémy s pamětí. Vše, co si vybavuje, je chabá vzpomínka, v níž matka volá jeho jméno. Křičela snad o pomoc? Nebo prosila o svůj život? Pro Judžina tím začíná zběsilé třídenní pátrání po tom,co se té noci stalo, ale zároveň odhaluje i tajemství svá a své rodiny. Šokující a návykový psychologický thriller Vzorný syn zkoumá s neuvěřitelnou naléhavostí záhady mysli a paměti i pokroucený vztah mezi matkou a synem.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

The Good Son , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzorný syn. Přihlašte se a napište ho.

MartinProtschke
04.01.2024 4 z 5

Myslím, že knížka má zbytečně nízké hodnocení. Sice všichni víme, co se stalo a kam nás vyprávění vede, ale je to čtivé a napínavé až do konce

Parwana
29.01.2023 odpad!

Zaujalo mě téma, ale odložila jsem. Po přečtení prologu, který mě navnadil na další stránky, mě kniha odradila hutným popisem děje, kde jsem se ztrácela a kde si autor dost protiřečil. Nedočetla jsem, protože jsem se v tom nedokázala zorientovat.

Ticiana
26.12.2021 3 z 5

První půlku jsem zhltla, pak mne nadšeni nejak opustilo. Kniha je fajn, ale neměla jsem takové ty okamžiky, kdy jsem trpěla, co asi bude dal nebo ze by mne to nutilo číst dal.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Kniha Vzorný syn v seznamech