Vzhůru za slávou přehled

Vzhůru za slávou
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524279/bmid_vzhuru-za-slavou-652947a922a15.jpg 4 178 178

Škola dobra a zla série

Navštivte Školu dobra a zla počtvrté! Začátek nové trilogie z tohoto pohádkového světa. S každým koncem přichází i nový začátek. Agáta a Tedros se snaží co nejlépe spravovat království Kamelot a Sofie mezitím vede Školu dobra a zla. Brzy ale všichni tři zjistí, že jsou čím dál osamělejší. A ještě ke všemu se blíží velké nebezpečí! Studenti i učitelé Školy doufali, že jejich poslední „žili šťastně až navěky“ začalo poražením Školníka. Teď ale musí čelit ještě těžším překážkám, které jim buď přinesou věčnou slávu, nebo je uvrhnou v zapomnění.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Quests for Glory , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzhůru za slávou. Přihlašte se a napište ho.

Grace_Foster
20.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Líbí se mi že nenatahují "pohádku o Sofii a Agátě a začíná nový děj. Ale absolutně protestuji proti ředitelce Hrdličkové!!!!!!Sofie je ředitelka školy zla takže by neměla jezdit na nějaké mise a když už tak proč si tam nejede Hrdličková sama, když to všechno chce tak strašně moc vyřešit ? To nepochopím asi nikdy. A taky by mi nevadilo kdyby už se tam nic nedělo a bylo by to jen o kralování Agáty a Tedrose, a o tom co se děje ve škole dobra a zla.

Matri
12.01.2024 4 z 5

Po pravde sa mi prvá polka knihy čítala ťažšie, bolo treba si zvyknúť na nové usporiadanie a zoznámiť sa so súčasnou situáciou.
Ako sa dalo predpokladať, dej sa nám opäť zamotal. V predošlých častiach ma hnevala Sofia a jej nekonečná sebeckosť, teraz ju na plnej čiare nahradil Thedros a jeho narastajúca neschopnosť.
Druhá polovica knihy sa už čítala jednoznačne lepšie a koniec (hoci opäť veľmi veľmi predvídateľný) sa čítal sám.
S každou časťou, ako dospievajú hlavní hrdinovia, sa aj celkový štýl knihy vyvíja, a už nie je tak výrazne mládežnícky. Pomlay sa blížime k typickej YA fantasy v netradičnom rozprávkovom šate. Knihy sú mi tým stále bližšie :)
Koniec knihy som čakala, ale určite ma nakopol a núti pokračovať v tejto jazde.
Hodnotím 3,5 hviezdičkami. Po pol hviezdičky sťahujem za nudnejší začiatok, Tedrosovu neschopnosť a celkovú predvídateľnosť.
Sériu stále vrelo odporúčam :)

Bětužka
22.03.2023

(SPOILER) Nedělala bych z dobrých zlé když už mají jiného zlouna a dobrý nemá důvod k tomu, aby byl zlý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzhůru za slávou v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x