Vykrvácet přehled

Vykrvácet https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450122/bmid_vykrvacet-rzi-450122.jpg 5 222 222

Joseph O'Loughlin série

Když se Sienna Hegartyová, problémová kamarádka dcery Joe O’Loughlina, objeví u dveří jeho domu v šoku, neschopná říct, co se stalo, a celá od krve, Joe si slíbí, že odhalí temná tajemství, která se její mysl rozhodla pohřbít. U Sienny doma policie objeví zásadní díl celé skládačky: mrtvolu jejího otce, bývalého policisty. Testy potvrdí, že krev, kterou na sobě Sienna má, patří panu Hegartymu. Dívka tvrdí, že si nic nepamatuje, ale vyšetřovatelé se soustředí právě na ni. O’Loughlin cítí, že se se Siennou děje ještě něco. Možná je to jen v její hlavě. Anebo je to skutečné. Někdo skutečný. Někdo schopný spáchat tu nejodpornější a nejpříšernější vraždu vůbec, někdo, kdo se nebude bát vraždit znovu…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Bleed for Me , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vykrvácet. Přihlašte se a napište ho.

nikca1994
03.05.2024 4 z 5

Napínavé, velmi čtivé, dobře propracované postavy. Dobrá detektivka hezky a rychle se četla. Velmi mě zaujala pasáž, kdy se Joe psycholog projeví lidsky, jednu situaci nezvládnul a použil násilí na podezřelého.

veverkaVv
15.03.2024 4 z 5

Příběh je napsaný zručně a poutavě. Velmi mě zaujala pasáž, kdy se psycholog projeví nejen jako profesionál, ale i lidsky, jednu situaci nezvládne a použije násilí na podezřelého. Je to pochopitelné, ale často se to v ostatních dílech nezmiňuje. Jinak je kniha čtivá a patří, dle mého ke špičce tohoto autora.

harena
18.02.2024 5 z 5

Vykrvácet je výborně propracovaný detektivní příběh s pořádnou dávkou napětí, stejně jako předešlé díly. Hlavní postava Joe je sice v prvé řadě psycholog, ale především milující otec dvou dcer a rozhodne se vyšetřit vraždu, z které je obviněna kamarádka jeho dcery. Spojí se se svým skvělým parťákem Ruizem a společně rozmotávají klubko

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vykrvácet v seznamech

v Právě čtených1x