Vstát znovu se slepicema přehled

Vstát znovu se slepicema https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237065/bmid_vstat-znovu-se-slepicema-75N-237065.jpg 2 19 19

Paul O´Rourke má slušnou zubařskou praxi a k ní ještě slušnější krizi středního věku. Anebo, řečeno jednodušeji, neví, co sám se sebou: nesnáší stroje a přístroje, ale miluje svůj iPhone; zuřivě fandí Red Sox, ale každé jejich vítězství mu způsobí depresi; rád by byl ateistou, ale pořád se té víry nějak ne a ne pustit. A když si někdo přisvojí jeho totožnost a začne si jeho jménem zakládat pohoršující webové stránky a účty na Facebooku a Twiteru, najednou mu přestane být jasné, kdo vlastně je. A pátrání po podvodníkovi ho postaví před otřesnou otázku, jestli to vlastně ten padouch nevzal za lepší konec, než on sám, jestli „ten druhý“, vlastně není lepší Paul O’Rourke než on. Třetí román amerického autora (1974), který se v posledních letech prosazuje jako jeden z nejvýraznějších literárních hlasů své generace.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Mladá fronta

To Rise Again at a Decent Hour , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vstát znovu se slepicema. Přihlašte se a napište ho.

Mindy
23.01.2022

Vydržela jsem do stránky 30. Chtěla jsem dát aspoň stovku, ale fakt to nešlo. I když to opravdu nedělám, tak odkládám nedočtenou. Slátanina o ničem, obdivuju všechny, kteří to dali až do konce.

kacenka075
29.08.2020 1 z 5

Trochu nuda...

dawson321
17.08.2020 2 z 5

Kniha mě stejně jako ostatní moc neoslovila. Jak už zde bylo zmíněno, na 2 zábavné a zajímavé stránky připadá 10 nezáživných a nudných stran plků. Škoda potenciálu, jelikož autor umí opravdu psát, jen to chce trochu chytnout za lepší konec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vstát znovu se slepicema v seznamech

v Právě čtených2x

Joshua Ferris