Všechno, jen ne pravda přehled

Všechno, jen ne pravda
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401036/bmid_vsechno-jen-ne-pravda-hwN-401036.jpeg 3 82 82

Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled – dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už se nedá nic vzít zpátky… Rachle si začíná uvědomovat, že budoucího otce svého dítěte vlastně vůbec nezná a že před ní Jack něco tají. Každým dalším dnem její podezření i nervozita víc a víc narůstá a pomalu se mění v až posedlost. Ale i Rachel leccos ze své minulosti skrývá. Co se stane, až pravda o obou vyjde najevo?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Everything But The Truth , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno, jen ne pravda. Přihlašte se a napište ho.

Pumpkin
18.09.2023 3 z 5

Pro mne byla knížka jedna velká depka a semtam jsem měla pocit že si překladatel moc nedělá hlavu se slohem, ale to bylo jen párkrát...
Jako nebylo to špatné a byla jsem zvědavá jak to dopadne, ale jsou lepší knihy, které si člověk může přečíst

lendinka.k
01.10.2021 3 z 5

Pochopila jsem, že to má být psychologický román ve stylu 'Zločin a trest' (na který je v knize i odkaz), ale nečetlo se mi to dobře. Ne, že by to nebylo čtivé, ale hlavní hrdinka mi byla totálně nesympatická, její tajemství jsem si vydedukovala dávno dopředu, takže nic nečekaného a Jack mi připadal nereálný. Je to ale jen můj dojem a prostě mi zrovna tato kniha nesedla.

Tereza457
21.07.2021 2 z 5

Kniha mě nijak nenadchla,příběh obyčejný. Hlavní hrdinka mi je totálně nesympatická. Knihu jsem dočetla až do konce, ale ani tak žádná sláva. Jedním slovem blbost..

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Všechno, jen ne pravda v seznamech

v Právě čtených2x