Všechno, jen ne pravda ekniha

Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled – dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už se nedá nic vzít zpátky… Rachle si začíná uvědomovat, že budoucího otce svého dítěte vlastně vůbec nezná a že před ní Jack něco tají. Každým dalším dnem její podezření i nervozita víc a víc narůstá a pomalu se mění v až posedlost. Ale i Rachel leccos ze své minulosti skrývá. Co se stane, až pravda o obou vyjde najevo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401036/big_vsechno-jen-ne-pravda-hwN-401036.jpeg 363
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

Everything But The Truth, 2017

Kniha Všechno, jen ne pravda

lendinka.k
01.10.2021

Pochopila jsem, že to má být psychologický román ve stylu 'Zločin a trest' (na který je v knize i odkaz), ale nečetlo se mi to dobře. Ne, že by to nebylo čtivé, ale hlavní hrdinka mi byla totálně nesympatická, její tajemství jsem si vydedukovala dávno dopředu, takže nic nečekaného a Jack mi připadal nereálný. Je to ale jen můj dojem a prostě mi zrovna tato kniha nesedla.

Tereza457
21.07.2021

Kniha mě nijak nenadchla,příběh obyčejný. Hlavní hrdinka mi je totálně nesympatická. Knihu jsem dočetla až do konce, ale ani tak žádná sláva. Jedním slovem blbost..

kachnat
15.07.2021

Já tedy musím říct, že jsem nečekala žádný thriller, takže mě kniha nezklamala. Nápad skvělí, občas příběh pokulhává, ale mě se vcelku líbil. Život, jak nám přijde pod ruku. Nikdo neví, jak by se sám zachoval.... Konec přeslazený....

Holly.W
13.06.2021

Kdybych tuto knížku měla z knihovny tak ji bez váhání odložím. Bohužel jsem si ji koupila, naštěstí ve slevě. Nuda, nuda, nezajímavý příběh, o čem vlastně? Ničím mě kniha nepřekvapila, chyba. A co bylo nejhorší, protivná hlavní hrdinka, paranoidní, já být tím jejím přítelem, má kopačky v prvních padesáti stránkách knihy a není dál o čem psát.

WaN635
10.06.2021

No, upřímně musím říct, že se mi to moc nelíbilo. Bylo to zřejmě tím, že hlavní ženská postava mi byla celkem nesympatická. Přesně typ ženy, která musí všechno vědět, šťourat, pátrat, aby nakonec skončila sama. Tady to má jiný konec, ovšem v běžném životě většina žen takový happyend nemá. Dočetla jsem jen proto, že nerada nedočítám knihy.

Žirka
27.12.2020

Pokud očekáváte napětí, jak se snaží obálka nastínit (dokonce u profilu autorky se uvádí, že se jedná o thriller), tak ani nečtěte dál. Psychologický román snad...Možná dobý nápad, ale zpracování slabé.

MilaSliacka
28.11.2020

(+ SPOILER) Půjčovala jsme si knihu, aniž bych tušila, že se má jednat o thriller. Nic tedy nezklamalo má očekávání. Naopak. Vztahy, které nejsou tím, čím se zdají být, relativita pravdy, touha po ideálu tak velká, že ignorujeme výstražná znamení... to jsou všechno témata, která v literatuře vyhledávám. Jediné, co bych ději vytkla; odhalení hlavní PRAVDY pro mě nepředstavovala žádné dilema (SPOILER ať se na mě nikdo nezlobí, ale zabití lidí opakovaně mi vykrádající dům, v sebeobraně, navíc vzduchovkou, kterou se v 99% případů zabít nedá, není žádná vražda KONEC SPOILERU). Proto jsem po část knihy nechápala hlavní hrdinku. Na konci mi ale všechno do sebe zase zapadlo a dávalo smysl.

denča1000
18.11.2020

Trvalo mi dlouho, než jsem se do knihy opravdu začetla. Několikrát jsem ji odkládala a nebavila mě.

Asi v polovině jsem už potřebovala číst dál, jelikož jsem pořád čekala, jak se příběh rozuzlí a dopadne... Nakonec to bylo zklamání, absolutně nic, co by mě zaskočilo, nebo šokovalo. Místo thrilleru, bych spíš knihu nazvala pouze románem se šťastným koncem.