Vražedný liek přehled

Vražedný liek
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429673/bmid_vrazedny-liek-SUQ-429673.jpg 4 71 71

Joanna Blalocková série

Thriller z lekárskeho prostredia. Joanna Blalocková, súdna patologička z losangelskej nemocnice Memorial Hospital, dostane pokyn, aby sa veľmi nevŕtala v prípade mladej zdravotnej sestry Karen, ktorá zahynula pri páde zo strechy nemocnice - vraj ide o jasnú samovraždu. Pri pitve však Joanna zistí, že Karen nespáchala samovraždu, ale že ju má na svedomí nebezpečný vrah, ktorý má zrejme medicínske vzdelanie. Podozrenie zavedie Joannu do prestížneho lekárskeho centra, kde sa medicína stala hračkou v rukách zvrátenej vedy a kde vyčíňa šialený vrah, pripravený zasiahnuť proti každému, kto by ho chcel odhaliť ...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Deadly Medicine , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedný liek. Přihlašte se a napište ho.

pohoda58
28.10.2022 5 z 5

Skvělý thriller z lékařského prostředí s napětím a rozuzlením.

čef
23.03.2022 4 z 5

Ve vývoji léků se vyskytla chybička, která má důsledky v řadě mrtvých. Příběh neunavuje, docela spěchá dopředu a tak se brzy dočkáme, samozřejmě po nějakých těch peripetiích, rozuzlení. Není to detektivka té nejvyšší třídy, ale celkem dobrá tedy je.

ArwenAragorn
28.01.2022 3 z 5

60%

Thrillery z lékařského prostředí nevyhledávám, ale tenhle byl docela povedený. Patoložka Joanna a policista Jake jsou pěkný pár, příběh byl čtivý a napínavý. Vrah je mazaný a nebezpečný a má políčeno i na Joannu.
Začala jsem od prvního dílu a myslím, že se pustím i do dalších.
K přečtení doporučím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražedný liek v seznamech