Vražda na svatbě přehled

Vražda na svatbě
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416743/mid_vrazda-na-svatbe-nHV-416743.jpeg 3 19 19

Brandl a Kotrba série

Násilná smrt jednoho z hostů na svatbě dcery vlivného podnikatele vyvolá mimořádný ohlas – také proto, že na místě byl redaktor bulvárního deníku a přímými svědky vraždy byli i dva nejvyšší představitelé pražské kriminálky. Vyšetřování se logicky ujímá jeden z nich, kapitán Petr Brandl. Zpočátku se zdá, že půjde o triviální případ, jehož osou je klasický milostný trojúhelník…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na svatbě. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
23.12.2022 3 z 5

Docela slušná, dobrý jazyk, jen moc omáčky okolo, ale stačí přečíst a vrátit, nic, co by musel mít člověk doma. Trochu překombinované a konec useknutý.

Jiho226
21.03.2021 3 z 5

Četla jsem dlouho a víceméně s přemáháním,abych se nakonec pročetla k nezdařilému, takřka nudnému závěru. Velmi nepravděpodobný příběh, sepsaný navíc málo dynamickým a nečtivým stylem. K téhle detektivce se už nikdy nevrátím. Tři hvězdičky autorovi za snahu.

jprst
30.07.2020 3 z 5

Mezi současnými českými detektivkami lze tuto označit za lehce nadprůměrnou, ale nejde o nic, k čemu bych se někdy vracel a k přečtení další knihy tohoto autora mě to také nenalákalo.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Kniha Vražda na svatbě v seznamech