Štěňata vlků přehled

Štěňata vlků https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375530/bmid_stenata-vlku-dsC-375530.jpg 3 25 25

Vlčí věk série

< 4. díl

Od smrti Leifa Olafsona uběhly dvě desítky let a lidé pomalu zapomínají na příběh plný krve, odvahy a krutosti lidí, bohů i osudu. Pak se ale v malé osadě daleko na severu probouzí dávné zlo. Jarl Helgi se musí opět chopit meče. Jenže s bojem přichází i temná minulost a napřahuje své pařáty. Protože Helgi byl kdysi znám svým přízviskem Troll – a do zvráceného koloběhu krveprolití jsou nyní zataženy jeho potomci i syn dávného přítele toužící po pomstě. Fjordy budou rudé, nebesa ozářená plameny a člověk bude člověku vlkem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štěňata vlků. Přihlašte se a napište ho.

špulo
11.11.2023 3 z 5

Strašne rád by som pridal na hodnotení, ale nedá sa. Úroveň predošlých dielov tu proste nie je. Z jedného konkrétne dôvodu: málo strán. Pravidelne tu žehrám, že má nejaká kniha priveľa stránok, že bolo treba skrátiť atď. Tu je to naopak. Máme tu pár motívov, ktoré až žiarili túžbou po rozpísaní. A nič. Len pár slov a šlo se dál. Veľká škoda.
Inak ide o klasickú dobrodružnú fantasy vikingovku. Dobre sa číta, dej odsýpa, nejaký ten zvrat... Nečakajte veľa a presne toľko dostanete. Ak máte radi túto tému, tak niet čo riešiť. Na pár hodín vás kniha príjemne zabaví ;)).

tonysojka
28.05.2023 4 z 5

Trilogii Vlčí věk jsem četl někdy v devadesátých letech a líbila se mi.
Čtvrtý díl čekal v mé knihovně čtyři roky než jsem si našel čas jej přečíst a podle mě je to důstojné zakončení série.
Mě se vůbec Mosteckého styl vyprávění líbí,ty popisy drsné přírody kombinované s příběhem stejně drsným v období, kdy křesťanství na severu pomalu vytlačuje pohanské zvyky.
Těším se na jeho poslední knihu Bastard.

jockel
11.03.2019 3 z 5

Souhlasím s Turloghem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Štěňata vlků v seznamech