Proměna přehled

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408292/bmid_promena-84C-408292.jpg 4 308 308

Vlčí pramen série

Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Unleashed - Wolf Springs Chronicles , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proměna. Přihlašte se a napište ho.

Nikusscha
02.02.2023 4 z 5

Knížku jsem si koupila sama, měl to být dárek k narozeninám. Takže jsem ji četla už dřív, ale moc mě nenadchla. Při stěhování o několik let později jsem ji objevila a tak jsem jí dala znovu šanci.
Knížku jako takovou hodnotím pozitivně.

+ originální příběh plný napětí a záhad
+ sympatické hlavní postav
+bavilo mě téma vlkodlaků

Ale mělo to samozřejmě i svoje mouchy.
- dlouhé a rozvleklé kapitoly
- občas nějaká chyba (na jedné stránce pršelo a hned v zápětí se dívají hlavní postavy na západ slunce, zrovna tuto posáž jsem četla několikrát a ke změně počasí opravdu nedošlo).
- šablonovitý text knihy
- všechny hlavní postavy byli pak už moc záhadné jako hrad v Karpatech

A to mám doma i druhý díl tak jsem zvědavá. Jak já říkám: žádná kniha není dost špatná aby se nedala přečíst.

scharko
29.09.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem

Janulkaxxx
22.08.2022 1 z 5

Dočetla jsem jen proto, že jsem byla zvědavá jak to dopadne. Jinak mě kniha vůbec nenadchla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proměna v seznamech

v Právě čtených7x