Vianočný hosť přehled

Vianočný hosť
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290669/bmid_vianocny-host-Pmp-290669.jpg 4 99 99

Úspešný lekár v malom mestečku sa bezhlavo zaľúbi do mladej vdovy Amy, no situáciu mu komplikuje Amin malý syn, ktorý si nárokuje všetok jej čas. David preto požiada o pomoc svojho staršieho, veľmi bohatého brata. Vymyslí úžasný plán, ako si získať srdce svojej vyvolenej, lenže všetko sa zamotá a dopadne inak, ako si bratia predstavovali. Príbeh, ktorý sa odohráva v čase Vianoc, je plný romantiky, nečakaných prekvapení, humoru-a najmä lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Ikar (SK)

The Blessing , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vianočný hosť. Přihlašte se a napište ho.

pip11
06.04.2021 4 z 5

Tento příběh se mi i přes nižší hodnocení líbil, jako většina autorčiných knih. Příběh byl trochu odlišný a jednoduchý, nicméně vtipný a vřelý. Pěkné oddechové čtení, akorát na jedno odpoledne.

petraj30
31.12.2020 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale vůbec nic se tam nedělo. Něco tomu scházelo a hrdinka byla podle mě trochu hloupoučká a ničím výjimečná. Kniha mě bohužel ničím nezaujala.

luci2
24.02.2020 3 z 5

První polovina příběhu je dech beroucí pohádka, avšak druhá už mne tolik neohromila a závěr bych si trochu představovala jinak. S větším projevem lásky, romantiky a skadleni. Ale i tak kniha byla v celku hezká a dala se číst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vianočný hosť v seznamech

v dalších seznamech1x