Věž lží přehled

Věž lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216406/mid_vez-lzi-216406.jpg 4 23 23

Francie roku 1313. Dívka Séverine vyrůstá na hradě daleko od královského dvora. Neví, že je pokrevně spřízněná s třemi snachami Filipa Sličného. Když se dvě z těchto mladých žen dopustí cizoložství, což znamená neslýchaný politický skandál, ocitne se náhle Séverine uprostřed intrik nejvyšších kruhů,

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věž lží. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
06.02.2023 5 z 5

Historické romány této autorky se velmi dobře čtou, moc jsem si jí oblíbila. Děj této knihy se odehrává z dob krále Filipa IV. tedy ze 14. století. Pěkná dějová linka o lásce, na kterou má důsledky cizoložství králových snach. Jo věže...ty by mohly vyprávět....

martiline
17.11.2019 5 z 5

Historický příběh se mi velmi líbil. Pěkná kniha.

Han-nah
28.04.2019 4 z 5

Tento historický román s milostnou tématikou je pěkná oddechová četba. Je napsán podle skutečných událostí a ukazuje život na francouzském dvoře - boj o moc a majetek, intriky. Při čtení si oživíte historii rodu Filipa IV. Sličného, jeho třech synů s manželkami a dcerou Isabelou, kterou ač provdali do Anglie, i tak zasahuje do života ve Francii. Velkou úlohu zde hraje i Mahaut, hraběnka z Artois.
Tato kniha zaujme ty, kdo mají rádi milostnou zápletku, ale při čtení i něco objeví nebo si představí , jak by se nám asi v této době žilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věž lží v seznamech

v dalších seznamech2x