Veselá matematika s Bajtíky 1 přehled

Veselá matematika s Bajtíky 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459221/mid_vesela-matematika-s-bajtiky-1-fXo-459221.png 4 1 1

Pifík je nejmladší ze všech Bajtíků, rád se učí a všechno si hned zapamatuje. Bajtík Vrchní detektiv, ten pátrá po matematických záhadách a se svými pomocníky je i spolehlivě řeší. Navíc s ostatními detektivy chrání Bajtíky před Viráky. Zvláště před nejmocnějším ze všech Viráků – Arkošem. Když si neví Bajtíci rady, například v geometrii, přijde kouzelník Remiáš Alfonso Petronel Tubián Gunerius a začne čarovat. A pokud ani Remiáš nedokáže problém vyřešit, zachrání Bajtíky čarodějka Ranfilda. Protože Bajtíci nesmí být nikdy nespokojeni a smutní, je tu šašek Pip, aby je rozveseloval. Všichni dohromady vás provedou touhle knihou, která je sice o matematice, ale uvidíte, že i matematika může být legrace. A když se vám nebude chtít číst, podívejte se na CD-ROM, který v knize najdete. Nezbývá než vám popřát: bavte se s Bajtíky moc dobře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veselá matematika s Bajtíky 1. Přihlašte se a napište ho.

Neko-chan
08.03.2024 4 z 5

Na surreální grafiku této knížky nezapomenu dodnes. Mnohokrát jsem se přistihl, jak se spíše zaměřuji na ni, než na samotný obsah (tedy matematiku).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veselá matematika s Bajtíky 1 v seznamech

1987  0%Občanská nauka pro IV. ročník gymnázií