Veronika, prostě Nika přehled

Veronika, prostě Nika https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503977/bmid_veronika-proste-nika-gaP-503977.jpg 4 61 61

Příběh dvanáctileté Veroniky,kterou všichni nazívají Nika. Velice neposedná a anergická dívka,která má plno střeštěných nápadů,které se často proměňují v průšvihy, které se nelíbí rodičům,bratrovi ,natož učitelům ve škole.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veronika, prostě Nika. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
23.01.2021 5 z 5

"Z doby kamenné "
Knihu jsem měla půjčenou od teď už bývalé spolužačky ze základky. Pěkný příběh malé holky , která po něčí chybě začne přemýšlet o životě a nad sama sebu... Příběh o dětském rozumu bych si klidně přečetla znovu.

VeruMalfoy
06.01.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila díky letošní knižní výzvě, do které jsem se pustila. Myslím, že jsem ji jako malá vůbec nečetla. Veronika byla opravdu kvítko. Byla prostě jako každé malé dítě. Jen možná trošku víc neposlušná. Děj plynul rychle a pohodově. Jen ke konci se stal zajímavý zvrat. Občas mi vadily nějaké slovní obraty nebo až moc přemrštěný věci, ale většinou se mi kniha líbila.

Mikanadeta
22.07.2020 5 z 5

Příjemné oddechové čtení, přečteno během jednoho dne. Nika mi byla velmi sympatická, těmi lumpárnami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veronika, prostě Nika v seznamech

v dalších seznamech1x