Co po ní zbylo přehled

Co po ní zbylo https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442520/bmid_co-po-ni-zbylo-rFq-442520.jpg 4 115 115

Vermontský cyklus série

< 4. díl

Neřeknu ani slovo. Na mou duši… Profesoru poezie na odlehlé Vermontské univerzitě Jonahu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic neukazuje na únos — žádné stopy vraždy, žádný důkaz, že Rebecca Jonaha opustila. Jen Sallyiny mrazivé kresby, Jonahovy malé lži a šerifovy obavy, že nic není takové, jak to vypadá. I Sallyina nejlepší kamarádka Lucinda ví, že Sally by jen tak nezmizela, když spolu sdílejí tolik tajemství — zvlášť to, co viděly v lese. A Lucinda přísahala, že tohle tajemství si nechá pro sebe. V den pětadvacátého výročí zmizení své ženy a dcery najde Jonah v lese malou dívenku. Nemohla by to být Sally? Je holčička vůbec skutečná, nebo je jen výplodem Jonahova zoufalství a smutku? Anebo se v temných lesích odehrává něco zlověstnějšího?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

What Remains Of Her , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co po ní zbylo. Přihlašte se a napište ho.

Belanna
07.12.2023 5 z 5

Zajímavě napsaná knížka, kterou bych neřadila mezi thrillery, ale mezi psychologické romány. Zapůsobila na mě chmurnou, až mrazivou atmosférou, která se linula po celou dobu.
Námět se mi líbil, taktéž autorův osobitý styl, který na čtenáře umí zapůsobit.
Závěr knížky jsem tentokrát opravdu neodhadla, což je další plus pro autora.

Margerite
15.09.2023 5 z 5

Krásná kniha, jako závěr tetralogie i samostatně.

janina66
31.05.2023 4 z 5

60-70%
Je to ryze psychologický příběh o smutném životě otce, kterému se ztratila žena s malou dcerou. Teprve po 25 letech na to přijde dcera šerifa a kamarádka zmizelé dcery Sally.
Kniha je pochmurná, ponurá. Být kratší a ne tak psycho, byla by to dobrá detektivka.
Vyslechla jsem audio, tak kniha vcelku odsýpala. Jen konec je trochu optimistický.

Knižní novinky (21. týden)

17.05.2020

Kniha Co po ní zbylo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x