Vánoční příběh přehled

Vánoční příběh
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270583/bmid_vanocni-pribeh-raq-270583.jpg 5 13 13

Seznamovat děti s tradicemi českých Vánoc a jiných obyčejů bychom měli už od jejich raného věku. Jen tak se v budoucnu vyhneme implantovaným Dědům Mrázům nebo Santa Klausům. Vánoční legenda o narození Krista je stále nejsilnějším příběhem v celém cyklu výročních kalendářních svátků. Aby mohly už tříleté děti srozumitelnou formou poznat, jak se vše odehrálo před dvěma tisíci let, je tu knížka Kamily Skopové s jednoduchými veršíky a realisticky i vtipně pojednanými obrázky. Pokud dítě příběh zaujme, je pak už jen na dospělých, budou-li chtít vyprávět mnohem víc. Tradiční svátky obohacují náš život a lidové zvyky s nimi spojené jsou pamětí národa. Zaslouží si tedy být zachovány pro budoucnost.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoční příběh. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (4)

Pechule
16.12.2020 5 z 5

Parádně zpracované téma Vánoc. Nosím ji každým rokem na předvánoční čtení do MŠ a s úspěchem čteme a prohlížíme i v oddělení těch nejmenších.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Moc pěkné zpracování, nejen dětem se tato kniha bude líbit.


Jane007
15.12.2017 5 z 5

Krásná knížka o narození Ježíška. Chci doma založit tradici, kdy ji budu každý rok číst. Přece jen Ježíšek je krásný, proč sem tahat Santu? Knížka má nádherné obrázky, není moc dlouhá a veršovaný děj se dá vydržet:-).

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Vánoční příběh v seznamech

v Přečtených16x
ve Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x