Vánoce s vůní čerstvého chleba přehled

Vánoce s vůní čerstvého chleba https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460713/bmid_vanoce-s-vuni-cerstveho-chleba-SvN-460713.jpeg 3 116 116

Čerstvý chléb série

< 3. díl

Přílivový ostrůvek Mount Polbearne v Cornwallu a Polly Watefordová, která se na něj po krachu předchozího vztahu a podnikání odstěhovala, aby tam začala nový život, jsou už mnohým čtenářkám známé z předešlých volných pokračování Ostrov s vůní čerstvého chleba a Léto s vůní čerstvého chleba. Do nové knihy se ovšem může pustit každý, nehledě na to, jestli už o Polly četl, nebo ne. Tento příběh nás vtáhne do zdánlivě poklidného předvánočního času, kdy se z Pollyny pekárničky linou i jiné vůně než tradiční vůně chleba. Pod povrchem však bobtnají problémy a odkrývají se dosud nevyřčená rodinná tajemství. Je, nebo není nutné je sdílet se svými nejbližšími, anebo do jaké míry? Mají v opravdovém kamarádství či partnerství tajnosti své místo? Jak mohou tyto situace narušit vztahy? S tímhle vším se potýkají Polly s přítelem Hucklem i jejich kamarádi, manželé Kerensa a Reuben. A jak je u Jenny Colganové zvykem, v závěru knihy čtenáře opět naláká na několik neodolatelných receptů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Argo

Christmas at the Beach Street Bakery , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoce s vůní čerstvého chleba. Přihlašte se a napište ho.

MartaPear
17.05.2024 4 z 5

Naprosto oddechové čtení, pokračování románku Polly (pekařky) s Hucklem (medař) a jejich přáteli Kerensou (kamarádka) a Reubenem (počítačový multimiliardář) v Mount Polbearne, místě skoro na konci světa v Cornwallu. Mimochodem, zkusila jsem ostrov najít na mapě, ale nejblíž k němu má asi St. Michael's Mount (mapy.cz o něm píšou: St. Michael's Mount je přílivový ostrov v zátoce Mount's Bay v Cornwallu ve Spojeném království. Ostrov je obcí a je spojen s městem Marazion uměle vybudovanou hrází ze žulových kamenů, která je průchozí v době mezi odlivem a přílivem. Ostrov spravuje organizace National Trust a hrad a kaple jsou přibližně od roku 1650 domovem rodiny St Aubynů).

Damonka12
25.12.2023 3 z 5

Ideální vánoční čtení. Přiznám se, že mě některé postavy mě rozčilovali, ale kromě toho jsem si knihu užila.

Martule44
18.12.2023 3 z 5

Milé, předvánoční čtení, kde navzdory očekávání a špatných vyhlídek, vše nakonec skončí šťastně, až pohádkově :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vánoce s vůní čerstvého chleba v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech8x