Válka s mnohozvířetem přehled

Válka s mnohozvířetem https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60774/valka-s-mnohozvirete.jpg 4 329 329

Vědecko-fantastický román o ekologické pohromě a jejích následcích pro život jedince i společnosti. Posunutí děje téměř do současnosti přidalo tomuto dílu oproti předchozímu na věrohodnosti. Když se zdá, že je již vyhráno, smog zmutuje do nové podoby, která útočí na psychiku lidí a nutí je k nezřízenému způsobu života. Napadení jsou tak nuceni bojovat sami se sebou...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka s mnohozvířetem. Přihlašte se a napište ho.

Žanek_Hantec
22.09.2023 4 z 5

Tu bichlu sem lóskal před čtyřiceti jařinama a dofčil si pamatuju ten eklhaft, jak si ojídajó navzájem MZV. Dobró chuť!

Robodlak
14.08.2023 5 z 5

Knížku jsem četl před více než 30 lety, ale stále si z ní vybavuji mnohé děje a postavy. Velmi zábavná četba s ekologickým poselstvím.

Lele61
17.04.2023 4 z 5

Vladimír Páral a jeho lehká exkurze do oblasti sci-fi. Myslím, že velmi nápaditá a povedená. Inspirovaná samozřejmě jemu dobře známým prostředím severních Čech a domyšlená skoro až ad absurdum. Velmi zajímavý nápad, dramatický děj, věrohodné psychologické prokreslení jednotlivých postav a pro autora typické výborné literární zpracování. Co víc si přát :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Válka s mnohozvířetem v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x