V prázdnotě přehled

V prázdnotě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477613/bmid_v-prazdnote-qw2-477613.jpg 4 72 72

Probudil se ve spánkové komoře na obrovské vesmírné lodi. Nepamatuje si kdo je, kde je, ani jak se sem dostal. Plavidlo je plné zmrazených mrtvých lidí a on jediný je naživu. Při postupném vybavování si své identity se setkává s nejednou překážkou. Jeho jediným společníkem se mu stává umělá inteligence v lodních počítačích. Ochrání spolu s ní svou loď před nebezpečným polem asteroidů a nevítaným hostem? Na pomoc jim sice vyráží nová loď s posádkou, stihne se k nim ale dostat včas?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V prázdnotě. Přihlašte se a napište ho.

Roushino
16.02.2024 4 z 5

"V prázdnotě". Už jen ten název byla první věc, která mě na knize zaujala. Jakmile jsem se pustil do čtení, nebyl jsem schopen tu knihu položit. Absolutně geniální příběh se skvělou zápletkou, který můžu jenom doporučiit. Má knihovna je plná sci-fi knih a románů, které jsem přečetl, ale "V prázdnotě" je klenot mezi nimi. Skutečně jedna z nejlepších knih, co jsem zatím četl. Nemůžu se dočkat, až vyjde pokračování, které přísahám, že začnu číst okamžitě po vydání :D

Brantin
22.10.2023 5 z 5

Skvělá kniha :) ale pokračování už by mohlo být, tak snad na tom autor pracuje ;)

marieskalic
20.10.2023 5 z 5

Mám ráda vetřelce a tato kniha má v určitých pasážích atmosféru jemu podobnou. Českých scifi knížek je jako šafránu a těch dobrých ještě méně. Tahle je ten druhý případ.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha V prázdnotě v seznamech