V bříšku přehled

V bříšku https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527770/bmid_v-brisku-657072f3dfa3c.jpg 5 38 38

Ideální knížka pro budoucí starší sourozence, ale i zvídavé jedináčky Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc, vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V bříšku. Přihlašte se a napište ho.

Maamut
03.11.2023 5 z 5

Skvělá knížka pro děti, kterým se má narodit sourozenec a jsou zvědavé, jak se miminko v bříšku má, jak roste. Dceři jsem četla když jsme čekali druhé a teď si společně s ním, dnes už tříletým, o knížku často říkají a stále je baví.
Srozumitelný a vtipný text, díky kterému dítě pochopí a zapamatuje si, což podtrhují krásné ilustrace Anety Žabkové.
Tuhle knihu plánuji kupovat všem budoucím starším sourozencům v mém okolí.

eliska2106
29.09.2022 4 z 5

Námět knížky se mi líbí, místy je i vtipná a může děti hezky provést těhotenstvím maminky, jen ty ilustrace mi stylově moc nesedí

ZelenýAnton
08.09.2022 5 z 5

Knížka byla moc zajímavá, bavilo mě sledovat jak je miminko velké a představovat si to podle ovoce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V bříšku v seznamech

v dalších seznamech1x