Už vím proč 1. přehled

Už vím proč 1. https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405193/bmid_uz-vim-proc-1-tUD-405193.jpg 5 121 121

Už vím proč série

Z této knížky se dozvíte nejen o historii, vzniku a výrobě sýrů, chleba, uzenin, mrazených výrobků, ale také o látce na šaty, mýdle, skle a porcelánu, zrodu knih a knihovniček, pochopíte leccos z tajů elektřiny a televizního přenosu a jiných, nejméně zajímavých věcí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Už vím proč 1.. Přihlašte se a napište ho.

PavlineCZka
16.04.2024 5 z 5

Koupila jsem synovi (5.5roku). Je to casto celkem slozite (a pro vsechny poucne) pocteni, ale i bavi ho a neda ji z ruky :)

jan0223
19.12.2021 5 z 5

Tak na této knize jsem hodně ujížděl. Četl jsem ji pořád dokola, kresby jsou dokonalé a hrozně se mi líbili ty jednoduché kresby panáčků. Potom jsem o knihu nějakým záhadným způsobem přišel, ale až v dospělosti jsem ji sehnal v antikvariátu a znovu zařadil do knihovny.

terka
25.07.2021 5 z 5

Čteno malému synovi, který si v ní často prohlížel obrázky a schémata výrobních procesů. Potom mě "zkoušel", jestli znám výrobu papíru atd.... DIddnes se mi vybavuje hadrovina a další suroviny pro jeho vznik.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Už vím proč 1. v seznamech

v Právě čtených2x