Útes přehled

Útes https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112933/utes-112933.jpg 4 187 187

Útes je strhujúci príbeh o odvekej túžbe človeka po moci a bezhraničnej chamtivosti, ale aj o láske, ktorá dokonale zamotá osudy hlavných postáv románu. Bohatý obchodník si najme potápačov - vyhľadávačov prastarých vrakov - aby mu našli loď, čo sa kedysi dávno potopila s vel'kým bohatstvom na palube. Najväčším lákadlom je vzácny náhrdelník, o ktorom kolujú rozličné legendy a ktorého cena je nevyčísliteľná. Žiaľ, nik netuší, kto sa skrýva pod maskou ctihodného obchodníka, ktorý v honbe za majetkom neváha siahnuť k najpodlejším intrigám...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útes. Přihlašte se a napište ho.

marketa.ul
19.04.2024 4 z 5

Hodnocení možná pomáhá i to, že jsem nikdy nečetla příběh z tohoto prostředí. Mělo to všechno - romantiku, dobrodružství a ztracený poklad. Komentář píší zpětně a pamatuju si, že to byla po dlouhé době knížka, která mě vytáhla z čtecí krize.

Tamirai
15.04.2023 5 z 5

Výborná knižka. Napínavá, dobrodružná a pretkaná romantickou linkou medzi hrdinami. Pátranie po poklade, potápanie, všetko to malo svoje čaro. Takéto knižky v dnešnej dobe už vychádzajú málo a je to škoda.

Ďumbierka
29.08.2022 5 z 5

Toto je už tretia kniha, ktorú som od Nory Roberts prečítala a som veľmi spokojná.

Sama som úplne nevedela, čo od nej čakať :) a vlastne som dostala všetko, čo som práve potrebovala.
Milujem, keď to tak skončí.

Príbeh bol romantický, letný, dobrodružný aj napínavý a ak milujete more, potápanie a kúsok tajomna, tak toto bude čerešnička na torte.

Matthew aj Tate sa mi ako postavy páčili a to iskrenie aj škriepenie sa do príbehu hodilo.
Dej rozdelený do troch častí príbeh skvelo doplnil a dodal mu určitú hĺbku. Predsalen, keby sa má všetko udiať za 2 mesiace na mori, asi to nemá ten správny šmrnc ;)

Takto som si ako čitateľ vychutnala minulosť, prítomnosť aj budúcnosť.

A k postavám, nie sú tu charakterovo zaujímaví len naši hlavní hrdinovia, ale aj všetky vedľajšie postavy majú čo to do seba - Buck, Ray, Marla, LaRue a dokonca aj Silas a ďalší… vykreslení boli senzačne a ja som si čítanie užívala a perfektne som si oddýchla.

Ak na knihu niekde narazíte - knižnica, antikvariát, bazár - ja ju môžem len odporučiť :) .
Super by bolo, keby dostala aj šancu v dotlači. Takéto príbehy mi na dnešnom knižnom trhu celkom chýbajú.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útes v seznamech

v Právě čtených1x