Proměněna za soumraku přehled

Proměněna za soumraku
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214232/mid_promenena-za-soumraku-214232.jpg 4 232 232

Údolí stínů série

Vstupte do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi. Kempu, kde přátelství a láska nezná hranic. Vejděte do magického světa, který vás zcela pohltí Kylie stále touží dopátrat se pravdy, kde je její místo ve společnosti. Kam patří? Jakým zvláštním nadáním oplývá?

Horory Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Baronet

Taken at Dusk , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proměněna za soumraku. Přihlašte se a napište ho.

barush_books
24.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Lehce začínám mít problém prokousat se první třetinou knihy. Za mě první třetina lehce nezáživná.
Znovu mě irituje Kylie, která neví zda Lucas nebo Derek (fandím Derekovi). Zjistila jsem, že si to absolutně vůbec nepamatuji - četla jsem na základce, když to vycházelo.
Ellie jsem v lásce neměla, ale nějak mi přirostla k srdci. Dalo se očekávat, že tam dlouho nebude, ale samotná smrt byla lehce děsivá. Co se týče zrzka Roberta tak jsem si ho oblíbila až mi bylo líto, že ho zabil. Neskutečně - za mě lepší volba než Derek nebo Lucas, ale... Chápeme.
Měla jsem strašný infarkt, když Burnett dostal infarkt a brečela jsem, když se vyhýbal Holiday (naopak jsem se smála, když je Kylie načapal se líbat). Pořád doufám, že ti dva spolu budou. Burnetta mám díl od dílu raději, neskutečně.
CElkové hodnocení 4/5 protože se mi první třetina vážně vlekla a chvílemi jsem měla problém udržet pozornost (možná tím, že jsem byla v práci, když jsem to četla - ale!)
Stále něco co stojí za váš čas - mít opravdu volný den a nic nedělat tak je to jednohubka. DOPORUČUJI

Senza Jenka
03.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Tohle bylo asi lepší než dvojka, ale až druhá polovina knihy. Ta první je trochu nezáživná a dost se táhne.
Musím říct, že zrzek, Ellie i Derek mě vzali. Hrdinka nejspíš skončí s vlkodlakem, ale já mám slabost pro laskavé muže, takže u mě by to asi vyhrál Derek. I když se vyspal s první buchtou, na kterou narazil jen co z tábora vytáhl paty.
Zajímalo by mě, co jeli Summersovi hledat do Irska. Koneckonců o Danielovi a jeho adoptivních rodičích museli vědět, i když není jasné, jak se vlastně vetřeli na jejich místo při návštěvě Kylie.
Asi bude objasněno v následujících dílech.

Babu002
01.03.2021 4 z 5

Lepší než předchozí díly, abych pravdu řekla. Zabavila mě na odpoledne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proměněna za soumraku v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech7x