Triptych přehled

Triptych https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532559/bmid_triptych-65d4ed1072b78.jpg 5 545 545

Will Trent série

Město Decatur ve státě Illinois zažívá těžké časy, stalo se totiž dějištěm série brutálních vražd. Mrtvé dívky a ženy ovšem nemají na první pohled nic společného, tedy kromě jediné věci – vrah každou z nich připravil o jazyk. Sbírá snad zrůdné trofeje? Nebo tím chtěl něco vzkázat? Vyšetřování dostane na starost policejní veterán Michael Ormewood, který ovšem proslul spíše arogancí a horkokrevností než svými detektivními schopnostmi. Přesvědčí se o tom i mladý vyšetřovatel Will Trent, jenž je k případu vzápětí povolán a který má za sebou nejen skvělé výsledky, ale také dosti temnou minulost. Když se pak na scéně objeví John Shelley, kriminálník odsouzený před lety za podobný zločin, naberou události nečekaný spád... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Triptych , 2006

Interpreti: Jan Holík

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Triptych. Přihlašte se a napište ho.

harena
27.03.2024 5 z 5

Měla jsem šťastnou ruku a tato kniha je vážně skvělý začátek série. Promyšlené, napínavé, čtivé a mladý sympatický agent Will Trend , který je dyslektik, si hned získal moje sympatie. Navíc skvělý závěr a já mám už druhý díl doma.

WaN635
14.02.2024 5 z 5

Začínám novou sérii a tohle mělo fakt ,,koule,, . Tolik narušených lidí v jedné knize.
Tolik zničených dětských duší.....

majakmp3
05.11.2023 5 z 5

V detektivním trhilleru Triptych sledujeme osudy tří hlavních postav - odsouzeného pedofilního vraha, křivého policistu a elitního vyšetřovatele. Všichni se jistým způsobem zapletli se stejnou ženou, ale to není zdaleka to jediné, co tato trojice sdílí. Dále už nebudu prozrazovat, protože Triptych rozhodně stojí za poslech (poslouchal jsem jako audioknihu), nebo za přečtení. Párkrát jsem si nebyl jistý příbuzenskými vztahy jednotlivých protagonistů, ale to je má jediná výtka. Rovněž interpretace Jana Holíka je na profesionální úrovni. Celkem hodnotím 90%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Triptych v seznamech

v Právě čtených3x