Třináctá oběť přehled

Třináctá oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421022/mid_trinacta-obet-cUX-421022.jpeg 4 63 63

Max Wolfe série

12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně. 13 pasů V kabině opuštěného nákladního vozu ale detektiv konstábl Max Wolfe z centrály na West Endu najde třináct pasů. Kam zmizela? Hon za pohřešovanou ženou zavede Wolfa do samotného srdce temného světa soustředěného okolo pašování lidí, masové migrace a obchodu s masem dvacátého prvního století. A je přinucen položit si otázku, která sužuje dnešní dobu. Co byste udělali pro to, abyste našli nový domov?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Die Last , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třináctá oběť. Přihlašte se a napište ho.

WaN635
16.10.2022 4 z 5

Od knihy se nedalo odtrhnout.... Vyprávění je poutavé, obchod s imigranty, pašování lidí, bída, zneužívání, neschopnost zabránit ilegální migraci atd.
Abych řekla pravdu, chtěla jsem pokračovat dalším dílem, ale nakonec jsem se rozhodla dát si v této sérii pauzu, neboť syrové vyprávění mi začíná způsobovat deprese, kam svět spěje.
Maxovi fandím, Eddie taky, dcerku jsem si zamilovala, jen si prostě od sebe na chvilku odpočineme.

MíšaS.
04.01.2022 1 z 5

Pointa příběhu je velice jednoduchá a pochybuji o tom, že by to policii nenapadlo dřív, zvlášť poté, co to slyšeli od několika lidí - nechci prozrazovat víc - . Samotný příběh je dost nudný a nebavil mě.

vincek1
18.10.2021 4 z 5

První kniha autora, kterou jsem četl. Co napsat, příběh mi připadal tak trochu nahoru, dolů. Chvílemi se nedalo odtrhnout od knihy a chvílemi jsem se těšil až bude pasáž knihy u konce.
Nevím co více dodat, ale mám smíšené pocity. Zkusím ještě jinou knihu autora, snad se můj dojem změní. Tím nechci odradit ostatní čtenáře, jen jsem chtěl napsat své pocity. No a na pocity ostatních se těším.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Třináctá oběť v seznamech

Tony Parsons