Třetí hlas přehled

Třetí hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488747/bmid_treti-hlas-S6l-488747.jpg 4 411 411

Zaměstnanec švédské celní správy byl ve svém domě nalezen oběšený – jeho nedobrovolná smrt nejspíš souvisí se zabavením velké dodávky drog. V Marseille objevili brutálně zavražděnou slepou ženu, kdysi asistentku proslulého cirkusového vrhače nožů. Oba případy se záhy protnou a donutí stockholmského komisaře Toma Stiltona a Olivii Riverovou ke spolupráci, ač se navzájem nemohou vystát. Čelili už mnoha druhům zla, tentokrát se ale musí postavit skutečné noční můře…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Den tredje rösten , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třetí hlas. Přihlašte se a napište ho.

picris
19.01.2024 3 z 5

Třetí přečtená kniha z této série a alespoň prozatím pokračovat nebudu. Čte se to sice rychle, ale tento díl mne moc nebavil, celé to bylo takové moc románové, bez větší akce. Opět se tu motalo mraky jmen a postav, aniž by člověk byl schopen (nebo i chtěl) si je všechny zapamatovat. Tři hvězdy, je to opravdu průměrná krimi.

Dajine
06.12.2023 5 z 5

Dobré čtení, složitá zápletka, trochu napětí, nějaké to překvapení.

kaca1530
23.10.2023 4 z 5

Už to není tak napínavé, ale pořád dobré. Olivia a její chování mě štvalo i v předchozím dílu, naštěstí tam nejde 100% času o ni. Když si odmyslíme množství neuvěřitelných náhod, tak mi tam nesedí chování prvního mrtvého. Jakože budu s ostatníma trávit čas takovým způsobem a pak otočím a půjdu proti nim?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Třetí hlas v seznamech

v Právě čtených3x