Tokijský ghúl 13 přehled

Tokijský ghúl 13 https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401498/bmid_tokijsky-ghul-13-gqk-401498.jpg 4 104 104

Tokijský ghúl série

Vyšetřovatelé z dvacátého okrsku přebírají iniciativu a vyráží pro ghúlovi zvaném Jednooká sova. Útok vedený na kavárnu Anteiku, kde se Sova pravděpodobně skrývá, se rychle změní v opravdovou a krvavou válku.

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

東京喰種トーキョーグール 13 [Tokyo Guru 13] , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tokijský ghúl 13. Přihlašte se a napište ho.

katallinka
17.04.2022 4 z 5

Už jsem se sérii chtěla skončit, ale tento díl se opět povedl, takže ji asi dočtu. Děj až na začátek pěkně odsýpal a druhá polovina byla akční.

Kopta
12.01.2022 3 z 5

Trochu se atmosférou a nějakým příběhem vracíme k těm horším dílům. A zrovna těsně před koncem. Celou dobu se tu řeší bojování finální verze i v kavárně, což je sice logické, ale trochu chaoticky provedené, zvláště, když některé postavy si povídají někde mimo a dělají, že se jich to netýká. Chtějí se z nějakého důvodu zabít, ale zároveň jim to je tak nějak jedno. Takže to moc nedává smysl. Je to trochu boj. Doslova. Bohužel, v takovém finále. Uvidíme, co přinese konec.

Vjeerus
11.11.2021 5 z 5

Příprava na velké finále je zde opravdu cítit. Vlastně možná by se tato kniha dala považovat za finále, protože tolik akce snad v sérii ještě nebylo. Počet postav, které nám v tomto svazku odhalují děj, se pomalu zmenšuje na skalní jádro. Opravdu jsem zvědavá, co nabídne poslední díl a jestli se dovíme všechna nakousnutá tajemství.

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Tokijský ghúl 13 v seznamech