Temná stránka hledačů světla přehled

Temná stránka hledačů světla
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421727/bmid_temna-stranka-hledacu-svetla-KDM-421727.jpg 4 47 47

Sobeckost přítele, lenost kolegy či třeba arogance neznámého člověka vás dokáže úplně rozhodit a vy se přestáváte kontrolovat… Proč? Jaká je pravá příčina vašich emocionálních erupcí? Existuje řešení, jak tyto situace lépe zvládat? Mezinárodně uznávaná americká terapeutka Debbie Fordová, která v minulosti úspěšně zvítězila nad vlastní dlouholetou závislostí na drogách, nachází vysvětlení v koncepci tzv. temných stránek. Nikdo z nás není tak dobrý, jak by si přál. Máme-li problémy se svým okolím, znamená to, že se neumíme smířit s vlastními „negativními“ vlastnostmi a mrháme energií na odsuzování ostatních – místo toho, abychom je pochopili. Takovým postojem se však vzdalujeme možnosti žít naplno a svobodně. Čtivě a moudře napsaná kniha Debbie Fordové pomohla už milionům čtenářů na celém světě. A pomůže i vám, pokud se na cestu sebepoznání vydáte.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Kristián Entertainment

Dark side of the light chasers , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná stránka hledačů světla. Přihlašte se a napište ho.

Ellen16
02.09.2020 5 z 5

Příjememe svůj stín a staneme se zpátky sami sebou. Knížka pomáhá odhalit to, co jsme v sobě potlačili a ani o tom třeba nevíme. Ma konci každé kapitoly je cvičení, jak toho dosáhnout, někdy to jde lépe, někdy hůře, celkově je to dlouhý proces, který ale stojí za to. Určitě přínosná pro ty, kteří na sobě chtějí v tomto směru pracovat.

Bakana
07.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat.
Vychází z jungiánského pojetí osobnosti jako persony a stínu, přičemž stín je stejně důležitý jako persona, kterou vystavujeme na odiv. Nechme stíny vyjít na světlo, a nebudou škodit. Hahaaa, to se lehko řekne, ale těžko udělá. A o tom právě tato kniha je - jak na to. Na lepší jsem na dané téma zatím nenarazila.

Gabibi
06.05.2019 4 z 5

Velice důležitá kniha, která k vám musí přijít ve správný okamžik, aby vám něco předala.
Ovšem další autorka knih o osobním rozvoji a zpracování emocí, která zemřela na rakovinu...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temná stránka hledačů světla v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech2x