Hrdinové v krunýři 1 přehled

Hrdinové v krunýři 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/9378/teenage-mutant-hero-turtles-9378.jpg 3 7 7

Příběh: Hrdinové v krunýři, část 1 První sešit ze serie příběhu neunávných želvých bojovníků a milovníků pizzy - Donatellem, Michelangelem a Raffaelem. A nejen s nimi se setkáte, ale také s April O'Neilovou, atraktivní reportérkou, s Třískou, učitelem starého japonského bojového umění nindžutsu, a samozřejmě s Trhačem, jejich úhlavním nepřítelem, který chce ovládnout celý svět...... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Teenage Mutant Ninja Turtles Adventures Mini-Series #1 , 1988


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdinové v krunýři 1. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

ebbe_voe
26.11.2023 3 z 5

Čirá krása a nostalgie, ale jen ta to neutáhne, velmi fandím, objektivně pro menší děti za tři hvězdy cajk.

Ivan Kučera
22.09.2021 4 z 5

V 90. rokoch u nás vychádzali dve série s nindža korytnačkami. Okrem tejto ešte plagátová verzia, ktorá sa dala rozložiť do podoby obrovského posteru. Prvé číslo série Teenage Mutant Hero Turtles sa na pultoch stánkov objavilo v roku 1992 a stálo 19 Kčs. Staré dobré časy. Hoci je to čítanie určené samozrejme predovšetkým deťom, s odstupom desaťročí milo prekvapí, že je to vlastne celkom fajn (v rámci možností) nakreslené a že nezačíname uprostred príbehu, ale na jeho začiatku: statočná moderátorka April (v nezabudnuteľnom žltom outfite) je napadnutá, skončí v kanáloch a tu ju pred útočníkmi zachránia naše bojové korytnačky. April, aj čitatelia, sa následne prostredníctvom rozprávania majstra Splintera dozvedia, ako sa to vlastne celé začalo. Nechýba hlavolam, ani profil jedného z hrdinov (v ktorom sa exkluzívne dozviete napr. jeho výšku a váhu). Prvému číslu za ohromnú nostalgiu (mal som vtedy 11 a kupovali mi to rodičia) pridávam štvrtú hviezdu navyše, pri nasledujúcich pokračovaniach budem prísnejší.


Kapis
19.03.2013 2 z 5

Včera jsem si to v deviantním záchvatu sběratelství koupil za 8 korun, když je to tedy to první číslo. Jako děcko jsem si to nekupoval, ale všechny ty první díly jsem měl možnost číst. Co psát o želvácích, jejíž cílové věkové skupině jsem už párkrát odrostl? Je to naivní a hloupoučké, ale jako děcko jsem to samosebou žral, sledoval jsem TV seriál, na svém Sinclairu ZX jsem hrál hru, byl to obrovský fenomén, žádné velké vzpomínky to ale ve mně nebudí, takže ze slabého sentimentu dávám aspoň něco. Kdyby někdo chtěl tuto zásadní RARITU první číslo nesehnatelné někdo koupit za těžké love, tak se určitě nějak domluvíme;-) Viděl jsem tam ještě jeden díl, který jsem doma identifikoval jako číslo 2, asi si ho při příští návštěvě za těch 8kč přiberu:)

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Hrdinové v krunýři 1 v seznamech

v Přečtených8x
v Knihotéce4x

Štítky knihy

želvy Ninja

Autorovy další knížky

Michael Dooney
americká, 1959
1992  66%Hrdinové v krunýři 1
1992  68%Hrdinové v krunýři 2
1992  63%Hrdinové v krunýři 3