Tatíček pavouk přehled

Tatíček pavouk https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134383/mid_taticek-pavouk-p5m-134383.png 4 110 110

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tatíček pavouk. Přihlašte se a napište ho.

adorjas
22.09.2023 3 z 5

Toto vôbec nebola kniha len do červenej knižnice. Malo to grády, aj napriek jej epištolárnej forme. Trošku Pygmalion, trošku Popoluška. V listoch vidieť pekne prechod Judy od jednoduchej, takmer nevzdelanej mladej ženy k vedomostiam a rozhľadu. Ku koncu Judy premýšľa nad fatalizmom, zaujali ma jej úvahy, čo by bolo keby ľudia vedeli dopredu svoju mieru života. Rozuzlenie, ale bolo veľmi očividné a tam sa Judy prejavila trošku prostoducho, no. Inak, zaujímavý je aj celkový život autorky.

heavy66
19.01.2023 4 z 5

Tátu Sekáče jsem kdysi našel co by čtenář teenager v domácí paperback knihovničce. Kupodivu, byť se jedná o pravěk dívčí literatury, vtipný a čtivý příběh se mi líbil a klidně bych se k němu vrátil i dnes.
Nikdy neříkej nikdy červené knihovně!

zuzana2981
03.12.2022 5 z 5

Poprvé jsem ji četla, když mi bylo asi deset, a pořád se k ní vracím. Dodnes je to jedna z mých nejoblíbenějších.

Na knize se píše, že byla zfilmovaná, ale nic se mi o tom nepodařilo dohledat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tatíček pavouk v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

dopisy zfilmováno romány v dopisech, epistolární romány

Jean Webster
americká, 1876 - 1916