Tati, tobě přeskočilo přehled

Tati, tobě přeskočilo https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144938/bmid_tati-tobe-preskocilo-8zz-144938.jpg 4 179 179

Každodenní život v domku na pobřeží a originální ovzduší mužské domácnosti popisuje autor očima svého syna, vypráví o nejvšednějších věcech, které se pak stanou předmětem malé filozofické úvahy o životě a životních hodnotách. Moudrost a poezie textu nedovolí, aby kniha dostala nepříjemný didaktický ráz, třebaže je vpodstatě knohou o výchově dítěte... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ,

Papa you are Crazy , 1957

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tati, tobě přeskočilo. Přihlašte se a napište ho.

hrdinka.j
21.05.2024 4 z 5

Milá jednohubka, co se příjemně čte.

PetrazÚstí
11.03.2024 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších povídkových sbírek, k niž jsem se letos už po třetí v životě vrátila a moc jsem si ji užila. Vypravěč je vtipný, milý a má skvělý pozorovací talent. Moc dobře se jednotlivé příběhy čtou.

Andyska007
01.02.2024 5 z 5

Útlá knížka, ale tolik důležitého o životě se z ní člověk dozví... Nedá se přečíst za jedno odpoledne a to je dobře. Člověk nad textem přemýšlí, vrací se dozadu, možná přemítá nad svým dětstvím. Zdánlivě jednoduché, ale krásné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tati, tobě přeskočilo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x