Tango jeden / P ako pochybnosti / V rytme stepu / Požiar v srdci přehled

Tango jeden / P ako pochybnosti / V rytme stepu / Požiar v srdci
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498029/bmid_tango-jeden-p-ako-pochybnosti-v-ryt-fxs-498029.JPG 4 23 23

Požiar v srdci: Ed Tully a Connor Ford sú najlepší priatelia, ktorých spája nielen láska k prírode a túžba po dobrodružstve, ale aj spoločné zážitky z práce dobrovoľných hasičov. I to najpevnejšie puto priateľstva však dostáva trhliny, keď sa dvaja muži zamilujú do jednej ženy. V prípade Eda a Connora vstupuje do hry okrem tmavovlasej Julie aj ich nebezpečný koníček. Tango jeden: Tango jeden označuje v policajnom žargóne najhľadanejšieho zločinca - a v tomto prípade je ním drogový barón Den Donovan. V snahe o jeho dolapenie sa londýnska polícia uchyľuje k veľmi neštandartným metódam. Keď sa jedného dňa prestane Donovanovi dariť v osobnom i profesionálnom živote, je len otázkou času, kedy sklapne pasca... V rytme stepu: Manželia Caroline a Tom McSwainovci sú spolu už rovných štyridsaťdva rokov. Od usadlého manželského páru však majú ďaleko, najmä keď väčšinu členov ich domácnosti v približne rovnakom čase zasiahne Amorov šíp lásky. To je potom nevyhnutné zachovať si chladnú hlavu a všetky prípadné katastrofy vyriešiť pekne jednu po druhej. P ako pochybnosti-Svojrázna súkromná vyšetrovateľka Kinsey Millhonová sa púšťa do riskantného prípadu, keď sa rozhodne preskúmať okolnosti záhadného zmiznutia miestneho lekára. Sprenevera, podozrivé obchodné partnerstvá, nenásytné manželky... V svete nezvestného Dr. Purcella je všetko inak, ako by sa zdalo na prvý pohľad. A navyše sa vynoria ďalšie temné tajomstvá.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výber (SK)

The Smoke Jumper / Tango One / Step-Ball-Change / P is for Peril , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tango jeden / P ako pochybnosti / V rytme stepu / Požiar v srdci. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
03.02.2023 3 z 5

Zkrácené verze se mi líbily normální počet bych asi nedal

pegasek
11.01.2020 5 z 5

nikdy jsem nic podobneho necetla,kniha 4v1 se mi moc libila.V budoucnu se k podobnym kniham budu vracet

princeznaaura
10.01.2019 4 z 5

Hrdinove ohne 50%
Tango jedna 50% a najednou se z vraha a distributora drog stává neviňátko, to jako vážně? A opět plno omáčky kolem.
Svatba 60% oddychovka,ale musela jsem se nutit ke cteni,vyslovene me to nevtahlo
P - 50% strasne moc popisku,jeste ze jsem cetla jen tuto zkracenou verzi

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tango jeden / P ako pochybnosti / V rytme stepu / Požiar v srdci v seznamech

v Právě čtených1x

zkrácená verze