Koupit knihy

Sue Grafton

americká, 1940 - 2017


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 29 knih

Komentáře (11)

Wisteria
28.01.2020

Mám ráda paní spisovatelku a její knihy. Mám kompletní Abecedu s Kinsey Millhone, bohužel už autorka nestihla pro nemoc napsat poslední díl Z. Je mi moc líto, že zemřela. Než jsem koupila celou sérii, jako první jsem četla J jako justice, o pojišťovacím podvodníkovi a jeho falešném zmizení a falešné identitě. Naprosto skvěle vystavěný příběh mě vedl k nákupu dalších dílů, a byl to jeden z mých nejlepších nákupů.

Drwatson
30.12.2017

Žel zemřela po boji s rakovinou ve věku 77 let. Díky za pěkné detektivky a pokoj Vaší duši...

pepa4081
08.12.2017

Po přečtení série A-X hodnotím všechny díly stejně. Název často nemá nic společného s dějem. Jde jen o vodítko pro ty, kteří chtějí sledovat chronologicky i osobní život Kinsey, ale ten je vždy připomenutý na začátku každé knihy (tyto pasáže jsem později částečně přeskakoval). Je to typ odpočinkových detektivek, se zajímavou zápletkou. Na můj vkus jsou knihy jen zbytečně protahované dlouhými popisy a vlastní děj tak někdy ztrácí spád. Jde o takové ty „ukecané“ detektivky, na které musím mít čas a náladu. Pokud by každá kniha měla o třetinu méně stran, bavil bych se mnohem víc. S chutí jsem si celou sérii přečetl, ale vracet se k ní asi nebudu, nicméně pokud si chcete odpočinout od litrů krve, určitě doporučuji.

Jaruš7
24.04.2016

S.G. se čte s lehkostí a pohodou, o stotožnění s hlavní hrdinkou nebude pochyb, u mě za probuzení chuťových vjemů a i mojí závislosti na toustu s burákovým máslem a kyselými okurčičkami ve všech abecedních dílech má mé sympatie.

h2220
09.02.2015

čtivé detektivky psané srozumitelným jazykem. hlavní hrdinka - Kinsey Millohoneová, soukromé očko je novým typem detektiva - je profesionálka vycvičená střílet, běhat a bránit se a rozhodně nenosí sukně

Marčullkas
28.02.2014

autorka detektivek, které jsou u nás velmi oblíbené a žádané.

Val
31.08.2012

Skvělá spisovatelka...... Její úžasně čtivé a napínavé knihy skvěle odlehčuje hlavní hrdinky Kinsey, kterou si musí každý oblíbit.... Doporučuju !

princesse
11.06.2012

Skvělá spisovatelka. Její "abeceda" je úžasně čtivá a Kinsey jako soukromé očko dokonalá! Sehnala jsem si po bazarech všechna písmena a vždy se těším na další. Škoda, že abeceda nemá více písmen. Doporučuji.

1