Nečakane vojvodkyňou přehled

Nečakane vojvodkyňou https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280304/bmid_necakane-vojvodkynou-uQ7-280304.jpg 4 194 194

Tajné nevěsty série

Hravé nevěsty série

1. díl

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, ktorého sa desia všetci džentlmeni, no zároveň srdce zo zlata. Zosnuje dokonalý plán, aby najlepšej priateľke Cassandre pomohla zbaviť sa neželaného nápadníka, vojvodu z Claringdonu. Vzdelaný a šarmantný Derek Hunt nemá aristokratický pôvod, šľachtický titul získal za zásluhy v boji proti napoleonskému Francúzsku a mravy vyššej vrstvy sú mu cudzie. Ukáže sa, že vojvoda je omnoho tvrdší oriešok, než sa na prvý pohľad zdalo. Lucy s prekvapením zistí, že v súboji s tým tvrdohlavým chlapom treba tasiť tajné zbrane, ako sú dômyselné intrigy, britké slovné prestrelky a napokon bozky. A tak prehry striedajú malé víťazstvá a napokon sa bojuje o to najcennejšie, o lásku. Tej sa však stavia do cesty čestný sľub a zmysel pre povinnosť...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Unexpected Duchess , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nečakane vojvodkyňou. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
dnes 5 z 5

Moje první kniha této autorky. Nebylo po špatné, hlavní hrdinka Lucy se mi líbila.
Už mám připravený druhý díl o Cassandře.

Bell@
předevčírem 4 z 5

Knížka se mi líbila mnohem více než druhý díl o Cassandře. Hlavní hrdinka Lucy mi byla celkem sympatická a Derek také. Nejvíc se však těším na třetí díl s Jane a Garettem v hlavní roli.

moudivlacek
03.03.2024 4 z 5

Povedený příběh mladé lady Lucy s ostrým jazykem, ale věrným srdcem ke kamarádce, a mladého nového šlechtice vévody Dereka, který se odmítá nechat zastrašit Lucy při námluvách její kamarádky Cass. Naopak si jejich vzájemné špičkování užívá. Je věrný slibu umírajícímu příteli.
Jenže oba mají nečekaně problém, neví, že láska se nikoho na nic neptá a zaútočí.....
Vtipné, krásné a romantické. Užila jsem si to a těším se na další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nečakane vojvodkyňou v seznamech

v Právě čtených2x