Tajemství romantiky přehled

Tajemství romantiky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501531/bmid_tajemstvi-romantiky-9wZ-501531.jpeg 4 27 27

Madison Pryceová si myslí, že má svůj život pevně v rukou: pracuje na portfoliu pro letní výtvarný program, baví se s kamarádkami a má sexy přítele. Pak ale přijde událost, která všechno obrátí vzhůru nohama. Jesse McMann se stále vzpamatovává z rozchodu, který mu rozbil srdce i kapelu, a hledá novou inspiraci pro svou tvorbu. Osud svede Jesse s Maddie dohromady – a ukáže jim, že tajemství přitažlivosti funguje úplně jinak, než si dosud mysleli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Secrets of Attraction , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství romantiky. Přihlašte se a napište ho.

Karola050716
06.06.2023 3 z 5

Na další knihu autorky jsem se těšila moc. Léto a hlavně Podzim byly skvělé, takže očekávání byla velká. No nenadchlo mě to, je to takové utrápené. Ona se tahá s někým, kdo ji vlastně moc nezajímá, on je zase na dně z rozchodu...asi už jsem stará , ale tohle mě moc nebavilo.

sidonka
14.05.2023 4 z 5

Milá víkendová pohodovka pro dobrou náladu, fajn hrdinové, prostředí kapely, kavárny, cvičení jógy, super ale nejsuprovější výlet k Vodopádu, prostě romantika

mina_harker
05.05.2023 3 z 5

Knížka sice není úplný zázrak, ale hlavní hrdinové jsou sympatičtí a romantická linka je pěkně napsaná. Pohodové čtení pro náctileté (a klidně i starší).

Vychází Krvavé stíny a další knižní novinky (36. týden)

04.09.2022

Kniha Tajemství romantiky v seznamech