Svojská Sally Diamond přehled

Svojská Sally Diamond
https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 123 123

Sally Diamond nedokáže pochopiť, prečo vraj spravila niečo nesprávne. Veď len plnila poslednú vôľu svojho otca a jeho mŕtve telo vyhodila spolu s odpadkami do kontajnera. Okamžite tým však vyvolá vlnu rozhorčenia a zaplní titulky novín a časopisov. Jej čin pritiahne pozornosť nielen dychtivých novinárov či policajných detektívov, ale aj zlovestného hlasu z minulosti, na ktorú si však Sally nedokáže spomenúť. Na ceste za potlačenými spomienkami na detstvo samotárska a tak trochu čudná Sally prvýkrát samostatne vykročí do sveta, nájde si priateľov, naučí sa robiť dôležité rozhodnutia a zistí, že ľudia nie vždy vravia to, čo si myslia. Lenže keď začne dostávať správy od niekoho z opačného konca sveta, kto o Sally vie viac než ona sama, jej život znova naplní chaos. Dokáže prekonať svoj najväčší problém, ktorým je chronická nedôverčivosť k ľuďom, aby dala svoj život do poriadku?... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji.
Literatura světová Thrillery
Bude vydáno: , Motýľ

Strange Sally Diamond , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svojská Sally Diamond. Přihlašte se a napište ho.

mi-nul-o
01.06.2024 4 z 5

Skvělá knížka, neotřelý nápad, ale ten konec, ten mi nějak nesedl. :/

Danago
16.05.2024 4 z 5

Určitě kniha za přečtení stojí. Přesto se s mnoha výhradami napsanými přede mnou musím shodnout.
Co se týká mě osobně. Něco mě překvapilo, něco mi bylo naprosto jasné předem, něco mě zklamalo, s něčím jsem se neshodla.
Kniha je čtivá to nepopírám.
Ale za mě , nikdo nebyl bez vinny, ani ty hodně vedlejší postavy, asi je takový život. Přesto celkově po přečtení u mě zůstává dost depresivní pocit. To není přesně to, co od knížky chci.

Zdena1234
03.05.2024 5 z 5

Výborná kniha,četla se sama.

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Kniha Svojská Sally Diamond v seznamech