Dítě soumraku přehled

Dítě soumraku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351310/bmid_dite-soumraku-wed-351310.jpg 4 85 85

Svítání série

Láska a smrt, bolavá duše a vnitřní síla… Dawn se vdává za Jimmyho a zdá se, že po dlouhém trápení konečně bude šťastná. Společně vedou hotel Cutlerova Zátoka – a hlavně čekají miminko. Jenže pak přichází zdrcující rána. Dawn po hádce se svojí nevlastní sestrou potratí a od té chvíle se nic nevyvíjí tak, jak by si ona sama přála.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě soumraku. Přihlašte se a napište ho.

pavlinkaa
20.10.2021 4 z 5

Nevím proč, ale v tomto pokračování série mi docela vadil Jimmy. Byl mi nesympatický. Říkala jsem si, že si další díly nechám na někdy příště, až si od nich chvíli odpočinu, ale závěr knihy ..... musím číst dál. Těším se na to, až Dawn odkryje další tajemství rodiny Cutlerovy.

čef
07.09.2021 4 z 5

Pokračování ságy je opět vcelku dobré čtení. Zatím pořád stejná hrdinka opět prochází všelijakým bouřemi citů a necitů a pomalu chápe, o čem je krutý život podnikatelky a matky. Nechybí ani svatby a potraty, náhlá úmrtí, intriky a lásky různého druhu. Určitě mnohé zaujme i po vírech předešlých dílů.

Berulidemknihy
07.02.2021 4 z 5

Musím říci, že jsem mile překvapena, po tom co mě druhý díl moc neoslnil, toto to vyvážilo. Ano určitým způsobem v určitých pasážích mě štval Jimmy, ale vlastně je to část příběhu. Bude mi chybět vypravěčka Dawn a její autentické emoce.
Šokovalo mě zjištění o babi Cutlerové atd. Co mě ale štvalo, bylo vyzdvihování Christie. To vážně Dawn nemá se svou dcerkou problém? Žádná hádka? Nic? Nechce se mi tomu věřit. Žádné dítě není dokonalé, proto mi ani Christie nepřišla moc jako reálná postava.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dítě soumraku v seznamech

v Právě čtených1x