Svědek na zabití přehled

Svědek na zabití
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212941/mid_svedek-na-zabiti-212941.jpg 4 223 223

Kmotr Mrázek série

< 4. díl

Kniha, která je volným pokračováním trilogie o Kmotru Mrázkovi. Vypráví strhující příběh někdejšího veksláka a spolupracovníka podsvětí Michaela Klimenta. Kvůli kompromitujícím materiálům, které předal Mrázkovi, se ho pokusili dvakrát zabít.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svědek na zabití. Přihlašte se a napište ho.

Jack Bauer
15.09.2023 4 z 5

Ze začátku jsem měl chuť dát knize plný počet a ač by si to i tak zasložila, ve čtení jsem se začínal zamotávat. Spousta jmen o kterých mnohdy nevím kdo je kdo mě po chvíli začínalo trochu nudit, ale asi je to tím, že jsem předchozí dva díly vynechal a nečetl to po pořadě. Mafie jako v Itálii. Chobotnice prolezlá až do politiky. Takoví lidé se dostanou k moci a vládnou nám, Podle toho to pak tady vypadá. Vše rozkradou a daňoví poplatnicí to zaplatí a stále dokola. Nejvíce se mě líbily kapitoly Bony a klid.
Policajt zastaví invalidu v Porsche a pro sebe si brble: Invalida? By mě zajímalo, kde na to vzal? A invalida odpoví: Já jsem tak kradl, až jsem z toho onemocněl.

alabra
31.08.2023 5 z 5

Mění se doba, ale praktiky mocných zůstávají stejné, práce je poslední možnost jak zbohatnout a neplatí to známé "na každé prase se někde vaří voda", hrozné, ale oči otevírající, záslužná práce statečného autora.

roxy9413
29.07.2023 5 z 5

Kmenta odvádí skvělou práci. Obdivuji ho za jeho odvahu a silný žaludek. Já bych se v tom brodit nemohla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svědek na zabití v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x