Supišupírske přehled

Supišupírske
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479614/bmid_moja-sestra-upirka-2-supisupirske-TKp-479614.jpg 4 54 54

Sú Olívia a Ivy naozaj dvojčatá? Nie. Ivy je totiž upírka... Druhé pokračovanie obľúbenej série!Olívia je vegetariánka. Ivy je upírka. A sú dvojčatá?!? Odkedy Olívia zistila, že jej dávno stratená sestra Ivy je upírka, so záujmom počúvala všetko, čo jej Ivy rozprávala o upírskej komunite vo Franklin Grove. Je to prísne tajné a Olívia sľúbila, že to nikdy nikomu nepovie. Ale zvedavá bulvárna reportérka Serena „Hviezda“ Starová všade sliedi. Postupne sa dostáva bližšie k pravde a len Ivy a Olívia ju dokážu zmiasť a priviesť na falošnú stopu. Je to supišupírska senzácia, ktorá nesmie vyjsť najavo!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

My sister the vampire: Fangtastic!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Supišupírske. Přihlašte se a napište ho.

bea.mari
11.12.2021 5 z 5

Je to nejkrvavější knížka, kterou jsem zatím četla! :)

orangerose
08.12.2021 5 z 5

Sice čtu díly této série na přeskáčku, když jsem další díly koupila později, knížka nezklame, je zábavná, doporučuji :)

DK197
09.07.2021 5 z 5

KNIHA: Komentář pode mnou hovoří o tom, že je druhý díl horší, než jednička. Mně zas přišel lepší. Pořád platí, že se to hezky a rychle čte. A sic zápletka není nikterak originální (pozor, upířímu světu hrozí odhalení - základ pro všechny magické knížky a světy), mně se to líbilo. Odsýpalo to, pořád se tam něco dělo a od první do poslední stránky jste netušili, jak se autorka s tímto problémem popasuje, kudy se bude zápletka ubírat a jak se to nakonec vyřeší. A přestože závěru pomohla i dost naivní a praštěná charakteristika novinářky Sereny, do knížky pro děti sedla perfektně, takže to celé nepůsobí vůbec hloupě. Za mě dobrý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Supišupírske v seznamech

v Právě čtených2x