Střípky hvězd přehled

Střípky hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535695/bmid_stripky-hvezd-660fc48b616ca.jpg 4 115 115

Erilian série

< 3. díl

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích města Erilian jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace. Závěrečný díl čarodějné fantasy trilogie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střípky hvězd. Přihlašte se a napište ho.

ZůzaSomolka
15.05.2024 5 z 5

Miluju tenhle svět, miluju postavy, miluju ty příběhy a zvraty a hlavně miluju ty konce. A audiokniha a hlas Hany Drnovské je bezkonkurenční. Jsem hrozně smutná, že tohle je závěrečný díl, přála bych si víc příběhů z Erilianu a tohoto světa. Podle popisu jsem myslela, že mě to bude bavit z trilogie nejméně, ale pravda je opak, opravdu je to asi nejlepší díl.

Hilda_
21.04.2022 4 z 5

Poslední díl za mě nejlepší, asi hlavně proto, že mi přišel nejvíc propracovaný. I stylem psaní mi to přišlo vyzrálejší, než předešlé dva díly. Jsem ráda, že jsem sérii nakonec dočetla celou.

Sandalkar
17.12.2021 4 z 5

Latka hoodne vysoko, ale druhy dil s rebelkou Zio a Simeonem je mi stale nejmilejsi. Presto mic hezky vykresleno, zajimave napady (letvedi), prijemne cteni.

Moc se mi libil napad, věnovat kazdy dil jedne generaci, ti jsem zatim v tadne fantasy serii necetla...tak co ten novorozeny bratr, pani autorko? :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Střípky hvězd v seznamech

v Právě čtených3x