Strážkyně plamene přehled

Strážkyně plamene https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85745/strazkyne-plamene-85745.jpg 3 4 4

Hlavní hrdinka, pětatřicetiletá spisovatelka Patricie, žije ve zdánlivě spokojeném manželství. Má dva zdravé syny, přepychový dům se zahradou, luxusní auto i dostatek peněz, které vydělává manželova prosperující firma. Materiální blahobyt ji však neuspokojuje, ve svém vztahu postrádá lásku, pochopení, pocit rodinného tepla.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážkyně plamene. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
11.03.2023 3 z 5

Tentokrát mě příběh moc neuchvátil, hlavní hrdinku Patricii jsem si nějak nezamilovala, žádná z jejích vlastností či činností mě nijak neohromila, jedině snad psaní. Musím říct, že ten napsaný román mě zaujal daleko víc a něž Patyin život. Zuzaně jsem fandila mnohem víc. Jediné, co mě na čtení bavilo byli andaluští koně.

niknikita
16.12.2016 2 z 5

Šmankote, tohle asi nedočtu. Slohově bych si troufla konkurovat autorce a hlavní hrdinka je fňukna až na půdu.Fakt mne dostalo, když nevěděla, které z několika rodinných aut má zrovna nastartovat. Její starosti bych chtěla mít...

Petronela
09.04.2013 4 z 5

Velice se mi tato kniha libila a je velmi čtiva

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strážkyně plamene v seznamech

Markéta Sýkorová