Než přijede kovboj přehled

Než přijede kovboj https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134749/nez-prijede-kovboj-134749.jpg 4 2 2

Ve věku 38 let dosáhla Simona téměř všeho, o čem snila. Má spokojené manželství, dospívající děti, dům, prosperující restauraci i koně. Tedy relativně vše, co by ji mohlo činit šťastnou. Přesto jí však život připadá spíš jako slupka na povrchu. V zaběhlé rutině se necítí šťastná a její vnitřní svět zeje prázdnotou a zmatkem. Rozhodne se udělat za svou osobní stagnací tlustou čáru a z bezpečného manželského přístavu vyplout na moře. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Než přijede kovboj. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
31.03.2023 4 z 5

Moc pěkná kniha. V mých očích samozřejmě hlavně kvůli koním, tentokrát o vytrvalostním ježdění a krásném penzionu v horách. Ale jinak je to hlavně kniha o vztazích, občas pěkně zamotaných a celkovém pohledu na život, což Markéta Sýkorová umí. Není to ani typická červená knihovna, chvílemi je tam i hodně psychologických prvků a také i zde je trochu vtažena ezoterika, nadpřirozeno, minulé životy - to je též spisovatelčina parketa. Tímto mám přečteny všechny tři její knihy a urputně přemýšlím, která se mi líbila nejvíc, protože každá mě něčím zasáhla a zalíbila se mi. Mrzí mě, že už paní Sýkorová nepíše.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Než přijede kovboj v seznamech

Markéta Sýkorová
česká, 1969