Strážca přehled

Strážca https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334672/bmid_strazca-xCf-334672.jpg 4 118 118

Júlia Barensonová mala dvadsaťpäť rokov, keď ovdovela. Jej manžel Jim zomrel na nádorové ochorenie mozgu. Na Štedrý deň, prvý deň po Jimovej smrti, zazvonil pri dverách Júliinho domu mladý muž s veľkou škatuľou v ruke. Krčilo sa v nej škaredé šteniatko dánskej dogy - posledný Jimov darček, ktorý kúpil ešte pred svojou smrťou. Júllin anjel strážny. Uplynuli štyri roky spoločného života Júlie so psom Singerom...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Cesty

Guardian , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážca. Přihlašte se a napište ho.

Radimka
30.09.2023 3 z 5

Přeskakovala jsem, ale dočetla. Druhá půlka byla trochu napínavá, ale první byla sragora. I když je jasný, že setkat se s takovým magorem není nic neobvyklého.

Luigi1
29.08.2023 5 z 5

Do této knihy jsem se zakousl,že jsem přestal mít pojem o čase

Holly.W
27.09.2022 5 z 5

Klobouk dolů. Sparks dokáže napsat opravdu cokoliv. V tomto případě se kniha na začátku tváří, že půjde o velkou romanci, ale nakonec končí jakomrazivý thriller. Povedlo se to. Byla jsem příjemně překvapená. Náhed do mysli psychopata. Ještě že má Julie po boku svého věrného ochránce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strážca v seznamech

v dalších seznamech1x