Strapce lístia přehled

Strapce lístia
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349354/bmid_strapce-listia-hbi-349354.jpg 4 92 92

Námet je veľmi prostý, v prvej polovici minulého storočia mladá Angličanka spolu s manželom i s členmi posádky pri návrate do Anglicka stroskotá pri pobreží Austrálie. Zostáva nažive len ona a ako zajatkyňa žije nejaký čas medzi domorodcami. Nasleduje útek a návrat do civilizovaného sveta, vracia sa však vnútorne i vonkajškovo zmenená. Dospieva k presvedčeniu o prchavosti a márnosti ľudského konania, ľudskej civilizácie a hromadenia pozemských statkov.... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Smena

A Fringe of Leaves , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strapce lístia. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
25.09.2023 4 z 5

Velmi se mi líbila. Napínavá, poučná. Autor určitě napsal složitější a hodnotnější příběhy, ale tenhle neurazí.

Fčelička
19.09.2023 2 z 5

Knihu jsem četla před mnoha lety a zaujala mě....tehdy. když jsem jí zkoušela přečíst znovu dnes, Už se mi zdála příliš rozvláčná

ujira
27.09.2022 5 z 5

Román jsem četla už před časem, ale pamatuji si titul dodnes a také částečně obsah, takže to bylo zajímavé a napínavé čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strapce lístia v seznamech

v dalších seznamech4x