Stoupenci plamene přehled

Stoupenci plamene
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360201/bmid_stoupenci-plamene-WSF-360201.png 4 136 136

Tess Drakeová, reportérka zabývající se životním prostředím, je vtažena do temné a vražedné konspirace, jejíž počátky sahají několik století dozadu a vraždy, záhady a násilí postihnou i nejmocnější tohoto světa.

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Alpress

Covenant of the flame , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stoupenci plamene. Přihlašte se a napište ho.

kannibal28
11.05.2024 5 z 5

Boj dobra a zla a nakonec všetko je zlo.

ajasin
02.03.2023 3 z 5

Tak jsem si díky čtenářské výzvě dala opět repete. Tuto knihu jsem četla cca před dvaceti lety a jediné na co jsem si pamatovala, že jsem byla z příběhu nadšená. No napodruhé se už takové nadšení neopakovalo. To mé prvotní bylo dáno tím, že to pro mne nejspíš byla první kniha tohoto typu. Je v ní tajemno, akce, pár tajuplných vražd. Stopy a indicie k vyřešení vedou do hluboké minulosti. Řekla bych, že Dan Brown v ní možná našel inspiraci.

čef
26.03.2021 4 z 5

Příběh je námětově už zastaralý, ochrana životního prostředí se od začátku devadesátek přeci jen posunula. Také je znát, že literárně se doba od Dana Browna také kamsi dostala jinam, zlotřilí páterové a tajné služby už tolik netáhnou. U těchto dobrodružných knih je ale nejlepší nechat příběh skákat přes kaluže a myšlením se příliš nezatěžovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stoupenci plamene v seznamech

v Právě čtených1x