Steve Jobs přehled

Steve Jobs https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463078/bmid_steve-jobs-BZN-463078.jpg 5 817 817

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Steve Jobs. Přihlašte se a napište ho.

Jessica007
16.05.2024 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila, pečlivě propracovaný životopis od narození až do smrti. Je to realistický pohled na Steva Jobse, popisuje jeho dobré i horší stránky. Rozhodně zajímavá kniha.

blak
06.05.2024 5 z 5

Četl jsem v 16, přečetl jsem teď znovu v šestadvaceti a jediné, co bych k tomu chtěl říct je, že každý by si ji měl dát. Fascinující příběh člověka i firmy. Nejsem si jistý, jestli člověk bez vztahu k estetice a důrazu na jednoduchost může jeho myšlenky pochopit. Velice čtivé, velice silné.

sorrouw
24.03.2024 5 z 5

Je to úžasná kniha , realistický pohled na osobnost Steva Jobse se všemi jeho klady i zápory. Velmi mne potěšilo, že se nejedná o jednostranné vzývání jeho kultu. Teprve při jejím čtení jsem pochopila, proč je Apple takový, jaký je i tam, kde nyní je. Dříve jsem Jobse vnímala pouze jako geniálního prezentátora...nyní mám pocit, že více chápu souvislosti, které stály v pozadí.

19 knih, díky kterým už budete vědět skoro o všem

22.03.2017