Štěstí má barvu levandule přehled

Štěstí má barvu levandule
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473264/bmid_stesti-ma-barvu-levandule-Vcq-473264.png 4 183 183

Babička měla úraz a leží v nemocnici. Penelope všeho nechá a vydá se do Provence, aby se postarala o ni i její penzion. A uvědomí si, že se tak hnala za svými sny, až málem zapomněla být šťastná.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Das Glück ist lavendelblau , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štěstí má barvu levandule. Přihlašte se a napište ho.

Mrňous1
29.10.2023 3 z 5

Obal moc lákavý, ale úplně mi to nesedlo, asi jsem rozmlsaná knihami od Julie Caplinové, ta je pro mě zatím top mezi autory tohoto žánru. Ale koho baví tenhle typ literatury, asi si i u této autorky najde to své.

Martule44
29.09.2023 3 z 5

Sáhla jsem i po druhé knize této autorky, která píše příběhy nekončící jinak, než šťastně. Trochu romantického napětí, trochu těch překážek, proč to nejde... ale nakonec tu cestu k sobě vždycky najdou :-)
A teď zase sáhnu po něčem trochu ostřejším ! :-)

Lenka541
24.09.2023 4 z 5

Příjemné čtení, ideální na letní dovolenou. Krásné prostředí, pevné rodinné vazby a přátelství,stará láska a šťastný konec pro více sympatických postav...,to už stojí za to si knížku přečíst.

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Zamilujte se do e-knih s 20% slevou

28.04.2022

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha Štěstí má barvu levandule v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech8x