Temná pouť přehled

Temná pouť https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53583/bmid_temna-pout-Jjy-53583.jpg 4 49 49

Star Wars - Nový řád Jedi série

Ačkoli úderná jednotka Jediů splnila svou sebevražednou misi hluboko na území Yuuzhan Vongů, cena za úspěch byla bolestně vysoká. Jaina Solo se při odvážném pokusu zmocnila nepřátelské lodě a spolu s přeživšími Jedii se jí podařilo uniknout – zanechala však za sebou velký kus svého srdce. Jediové musejí hledat před nepřátelským pronásledováním útočiště v nechráněné Hapeské hvězdokupě, kde jsou pokládáni za viníky nedávné tragedie – a kde královská rodina spřádá temné plány týkající se jejího slavného jediského hosta. Ještě hrozivější jsou však úmysly Yuuzhan Vongů, kteří se zoufale snaží zajmout Jainu a obětovat ji svým bohům. Jaina, přemožená smutkem a posedlá myšlenkami na pomstu, je k těmto nebezpečím slepá – stejně jako k temnému zlu, které ji hrozí pohltit. V nadcházející bitvě tak nebude bojovat pro vítězství či pro pomstu, ale o svou vlastní budoucnost…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Dark Journey , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná pouť. Přihlašte se a napište ho.

Zak66
18.02.2023 5 z 5

Desátá kniha ze série Nový řád Jedi, Temná pouť, je úžasná kniha. Lehce jsem se obával, vzhledem k ohlasům a hodnocením, ale úplně zbytečně. Cesta Jainy Solo po událostech z Hvězdy po hvězdě byla více než zajímavá a napínavá. Někdy šla sice Jaina lehce na nervy :), ale to posloužilo příběhu. Nemohu se dočkat, kam zamíří dál. Obecně celý příběh mě neskutečně bavil. Avšak snad to nejlepší na knize je Kyp Durron. Ten má v Novým řádu Jedi svojí nezpochybnitelnou úlohu, i když je taková, jaká je. Ale tady si prošel značným vývojem a pokud bude takto pokračovat, tak to bude paráda. Další skvělá postava by Jag Fel, kterého jsem si dost oblíbil. I Han, Leia, Mara, Luke, Tenel Ka... byli super, i přes to, že tu zas až tak moc nebyli. No, já už jsem celý nedočkavý na další díl, takže hurá na něj!!!

Luigi1
29.05.2021 3 z 5

Jsem moc zklamán touto pomalou jízdou která jako kdyby za sebou táhla kotvu.Škoda.

kacaav
06.01.2021 3 z 5

Za mě nejhorší díl této série. Jainy bylo trochu moc, a nikdo jiný tam moc prostoru nedostal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temná pouť v seznamech

v Právě čtených2x