Spoznaj svoju lásku přehled

Spoznaj svoju lásku
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112206/bmid_spoznaj-svoju-lasku-m9Y-112206.jpg 4 112 112

Sheffordovi rytíři série

< 2. díl

Krásna Milisant Crispinová a pekný, ale arogantný Wulfric, budúci gróf zo Sheffordu, sú zasnúbení, no nevhodnejší pár by sa našiel len ťažko. Milisantin otec dal dcére mesiac na to, aby si privykla na budúceho manžela ešte pred svadbou. S ubúdajúcim časom sa Milisant čoraz zúfalejšie snaží nájsť spôsob, ako sa nechcenému sobášu vyhnúť. Wulfric, naopak, prepadá čaru hrdej a silnej ženy, ktorá mu bude napriek svojej vôli už o niekoľko dní patriť. Spojenie dvoch mladých ľudí sa blíži, ale ani jeden z nich netuší, že sa chystá plán, ako zničiť nielen obrad... Ak chcú Milisant a Wulfric prežiť, musia spoznať svoju lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Joining , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spoznaj svoju lásku. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
18.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Mili má hlavně strach - po nepříjemných zkušenostech z dětství se vdávat nechce, brání se proti všem omezením, kterými společnost ženy svazuje a zejména panovačný ženich, který jí v minulosti ublížil a který se netají svými antipatiemi, v ní probouzí zaječí úmysly. Její sestra má sice v mnohém pravdu, ale její jistotu, že se do ní Wulfrik zamiluje, bych rovněž nesdílela.
Ten je na jednu stranu naštvaný a otrávený, ale na druhou stranu - je hezká (do postele dobrý), věno dobrý, tak to nějak skousnu... Sám jí lže, ale je uražený a rozezlený, že lhala ona jemu... Nejdřív štěká a pak teprve zjišťuje, jak se věci mají ve skutečnosti...
Pak je najednou z ničeho nic zamilovaný. A u ní je ta obrátka ještě dramatičtější... A pro mě ještě méně uvěřitelná.
Příběh není špatný, jen by mohl méně klouzat po povrchu a nebezpečí nemuselo být pokaždé zažehnáno tak snadno.

Alenka76
30.12.2019 5 z 5

Ďalšia dobrá knižka dávam 5 hviezdiciek knižka nesklamala..

vcielka
20.10.2019 3 z 5

Taka 3 plus knizka. Hlavna hrdinka mala velky charakterovy potencial, o to viac ma sklamala. Neznasam citat o hrdinkach, co su skor hlupe deti nez zeny. Asi som uz stara. Zrelsia mi pripadala jej sestra Jhone a aj sa mi viac pacila. Hrdina v pohode, ale vela toho o nom neviem, pretoze nemal tolko priestoru, aby som sa mohla do neho platonicky zalubit

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spoznaj svoju lásku v seznamech